Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2012/2013 Piękna górą!
2013-07-03

Piękna górą!

Po raz kolejny mamy powód do dumy. Nasi trzecioklasiści nas nie zawiedli i uzyskali wspaniałe wyniki na egzaminie gimnazjalnym.

Średnie wyniki procentowe uzyskane ze wszystkich części egzaminu są znacząco wyższe niż w województwie mazowieckim, powiecie mińskim czy w mieście.

Imponujące są wyniki indywidualne uczniów. 60 trzecioklasistów zdobyło 100% punktów z poszczególnych części egzaminu, a 109 ma wyniki w przedziale od 98 do 90%.

Część gimnazjalistów uzyskała wynik 100% z kilku części egzaminu gimnazjalnego.

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2013
W GIMNAZJUM IM.  POLSKIEJ MACIERZY SZKOLNEJ W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Do egzaminu przystąpiło 78 uczniów.

Lp.   Część humanistyczna Przedmioty przyrodnicze Część z języka obcego
Język polski Historia
 i wos
Matematyka Przyrodnicze Język Poziom
podstawowy
Poziom
rozszerzony
1. Średni wynik procentowy szkoły 83,5 76,2 78,2 82,5 angielski 93,5 81,6
niemiecki 96,5 93,0
rosyjski 94,7 65,5
francuski 90,0 -
2. Średni wynik  procentowy powiatu 64,9 59,0 50,6 61,1 angielski 65,9 47,8
niemiecki 58,6 69,0
rosyjski 66,2 40,6
francuski 95,0 -
3. Średni wynik procentowy województwa 64,4 59,9 50,9 51,0 angielski 66,6 48,5
niemiecki 57,3 49,8
rosyjski 64,0 40,1
francuski 73,9 -

Część humanistyczna

Wynik Język polski Historia i WOS
100%
  1. Maciej Wąsowski kl. III B – Laureat Konkursu Historycznego
  2. Hanna Młot kl. III C
  1. Oliwia Gadomska kl. III A
  2. Maciej Wąsowski kl. III B – Laureat Konkursu Historycznego
97%-91%
  1. Monika Bagińska kl. III A – 97%
  2. Dawid Zawolski kl. III C – 97 %
  3. Maciej Bańcer kl. III C – 97%
  4. Oliwia Gadomska kl. III A – 94%
  5. Michał Możdżonek kl. III A – 94%
  6. Justyna Mroczek kl. III B – 94%
  7. Marcel Daniluk kl. III C – 94%
  8. Gabriela Maguza kl. III C – 94%
  9. Marta Stelmaszczyk kl. III C – 94 %
  10. Grzegorz Gruba kl. III A – 91%
  11. Katarzyna Polkowska  kl. III A – 91%
  12. Mateusz Engelbrecht kl. III B – 91%
  1. Łukasz Jurkowski kl. III C – 97%
  2. Dawid Zawolski kl. III C -97%
  3. Robert Parobczak kl. III A – 97%
  4. Daniel Kossakowski kl. III A – 97%
  5. Monika Bagińska kl. III A – 94%
  6. Paulina Duda kl. III A – 94%
  7. Ewelina Książek kl. III A – 94%
  8. Adrianna Leszczyńska kl. III A – 94%
  9. Michał Możdżonek kl. III A – 94%
  10. Maria Jagodzińska kl. III B – 94%
  11. Justyna Mroczek kl. III B – 91%
  12. Przemysław Ziółkowski kl. III C – 91%

Część matematyczno-przyrodnicza

Wynik Matematyka Przedmioty przyrodnicze
100%
  1. Oliwia Gadomska kl. III A 
  2. Grzegorz Gruba kl. III A
  3. Aleksandra Ludwiniak kl. III A
  4. Michał Możdżonek kl. III A – Laureat Konkursu Matematycznego,
                                                 Laureat Konkursu Fizycznego
  5. Robert Parobczak kl. III A – Laureat Konkursu Biologicznego
  6. Maciej Duszczyk kl. III B
  7. Łukasz Jurkowski kl. III C – Laureat Konkursu Geograficznego
  8. Adam Szymaniak kl. III C
  9. Dawid Zawolski kl. III C – Laureat Konkursu Geograficznego
  1. Oliwia Gadomska kl. III A
  2. Adrianna Leszczyńska kl. III A
  3. Michał Możdżonek kl. III A - – Laureat Konkursu Matematycznego, Laureat Konkursu Fizycznego
  4. Robert Parobczak kl. III A Laureat Konkursu Biologicznego
  5. Maria Jagodzińska kl. III B
  6. Marcel Daniluk kl. III C
  7. Łukasz Jurkowski kl. III C – Laureat Konkursu Geograficznego
  8. Anna Król kl. III C
  9. Adam Szymaniak kl. III C
  10. Dawid Zawolski kl. III C – Laureat Konkursu Geograficznego
97%-90%
  1. Paulina Duda kl. III A – 97%
  2. Ilona Glinka kl. III A – 97%
  3. Kamil Paździorek kl. III A – 97%
  4. Karol Dolata kl. III B – 97%
  5. Bartosz Leszczyński kl. III C – 97%
  6. Paulina Tkaczyk kl. III C – 97%
  7. Rafał Jurek kl. III A – 93%
  8. Daniel Kossakowski kl. III A – 93%
  9. Michał Papiewski kl. III A – 93%
  10. Martyna Rojek kl. III A – 93%
  11. Kinga Warmińska kl. III B – 93%
  12. Marcel Daniluk kl. III C – 93%
  13. Alexander Korneluk kl. III C – 93%
  14. Hanna Młot kl. III C – 93%
  15. Klaudia Nalazek kl. III C – 93%
  16. Anna Król kl. III C – 93%
  17. Ewa Łygas kl. III B – 90%
  18. Justyna Mroczek kl. III B – 90%
  19. Justyna Sasin kl. III B – 90%
  1. Paulina Duda kl. III A – 96%
  2. Daniel Kossakowski kl. III A – 96%
  3. Maciej Duszczyk kl. III B – 96%
  4. Justyna  Sasin kl. III B – 96%
  5. Ilona Glinka kl. III A – 93%
  6. Grzegorz Gruba kl. III A – 93%
  7. Hanna Młot kl. III C – 93%
  8. Paulina Tkaczyk kl. III C – 93%

Język angielski

Wynik Poziom podstawowy Poziom rozszerzony
100%
  1. Paulina Duda kl. III A
  2. Oliwia Gadomska kl. III A
  3. Grzegorz Gruba kl. III A
  4. Zuzanna Grudzińska kl. III A
  5. Rafał Jurek kl. III A
  6. Daniel Kossakowski kl. III A
  7. Ewelina Książek kl. III A
  8. Adrianna Leszczyńska kl. III A
  9. Aleksandra Ludwiniak kl. III A
  10. Konrad Łopiński kl. III A
  11. Robert Parobczak kl. III A
  12. Maria Tuszyńska kl. III A
  13. Ewa Łygas kl. III B
  14. Martyna Maliszewska kl. III B
  15. Justyna Mroczek kl. III B
  16. Anna Sałajczyk kl. III B
  17. Adrian Wadas kl. III B
  18. Kinga Warmińska kl. III B
  19. Marcel Daniluk kl. III C
  20. Justyna Dąbrowska kl. III C
  21. Anna Król kl. III C
  22. Dominika Kurkus kl. III C
  23. Bartosz Leszczyński kl. III C
  24. Gabriela Maguza kl. III C
  25. Maciej Maj kl. III C
  26. Adam Szymaniak kl. III C
  27. Paulina Tkaczyk kl. III C
  28. Aleksandra Wojda kl. III C
  29. Przemysław Ziółkowski kl. III C
  1. Grzegorz Gruba kl. III A
  2. Ewelina Książek kl. III A
  3. Katarzyna Polkowska kl. III A
  4. Maria Jagodzińska kl. III B
  5. Ewa Łygas kl. III B
  6. Maciej Bańcer kl. III C
98%-90%
  1. Magdalena Bieńkowska kl. III A – 98%
  2. Michał Możdżonek kl. III A – 98%
  3. Katarzyna Polkowska kl.  III A – 98%
  4. Maria Jagodzińska kl. III B – 98%
  5. Sara Prekurat kl. III B – 98%
  6. Justyna Sasin kl. III B – 98%
  7. Anna Dmowska kl. III C – 98%
  8. Wiktor El-Attar kl. III C – 98%
  9. Natalia Śmigielska kl. III C – 98%
  10. Monika Bagińska kl. III A – 95%
  11. Martyna Rojek kl. III A – 95%
  12. Aleksandra Kluj kl. III B – 95%
  13. Klaudia Madziar kl. III B – 95%
  14. Maciej Bańcer kl. III C – 95%
  15. Łukasz Jurkowski kl. III C – 95%
  16. Alexander Korneluk kl. III C – 95%
  17. Arkadiusz Królikowski kl. III C – 95%
  18. Marta Stelmaszczyk kl. III C – 95%
  19. Joanna Puścian kl. III A – 93%
  20. Dawid Danowski kl. III B – 93%
  21. Natan Majewski kl. III C – 93%
  22. Maciej Duszczyk kl. III B – 90%
  23. Natalia Król kl. III B – 90%
  24. Lena Stasiak kl. III B – 90%
  1. Adrianna Leszczyńska kl. III A – 98%
  2. Justyna Mroczek kl. III B – 98%
  3. Marcel Daniluk kl. III C – 98%
  4. Anna Król kl. III C – 98%
  5. Dominika Kurkus kl. III C – 98%
  6. Bartosz Leszczyński kl. III C – 98%
  7. Monika Bagińska kl. III A – 95%
  8. Paulina Duda kl. III A – 95%
  9. Oliwia Gadomska kl. III A – 95%
  10. Martyna Rojek kl. III A – 95%
  11. Martyna Maliszewska kl. III B – 95%
  12. Anna Sałajczyk kl. III B – 95%
  13. Gabriela Maguza kl. III C – 95%
  14. Maciej Maj kl. III C – 95%
  15. Marta Stelmaszczyk kl. III C – 95%
  16. Paulina Tkaczyk kl. III C – 95%
  17. Przemysław Ziółkowski kl. III C – 95%
  18. Robert Parobczak kl. III A – 93%
  19. Kinga Warmińska kl. III B – 93%
  20. Łukasz Jurkowski kl. III C – 93%
  21. Alexander Korneluk kl. III C – 93%
  22. Natalia Śmigielska kl. III C – 93%
  23. Magdalena Bieńkowska kl. III A – 90%
  24. Lena Stasiak kl. III B – 90%
  25. Justyna Dąbrowska kl. III C – 90%
  26. Natan Majewski kl. III C – 90%

 Język rosyjski

Poziom podstawowy:

  1. Ilona Glinka kl. III A – 100%
  2. Michał Papiewski kl. III A – 100%
  3. Oliwia Woźniak kl. III A – 95%
  4. Aleksandra Bińkowska kl. III B – 95%
  5. Arkadiusz Plewka III B – 90%

Język niemiecki

Poziom podstawowy Poziom rozszerzony
  1. Dawid Zawolski kl. III C – 98%
  2. Aleksandra Górna kl. III C – 95%
  1. Dawid Zawolski kl. III C – 93%

Język francuski

Poziom podstawowy

  1. Mateusz Engelbrecht kl. III B – 90%

 

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl