Strona główna Aktualności 2013/2014 Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas III gimnazjum.
2014-07-01

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas III gimnazjum.

BĘDZIEMY  ZA  WAMI  TĘSKNIĆ!

26 czerwca nadszedł tak długo wyczekiwany przez trzecioklasistów gimnazjum dzień  zakończenia roku szkolnego.

Na uroczystym apelu  świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 62  absolwentów.  Najwyższe średnie w szkole uzyskali :  Oliwia Lulko z klasy III b oraz Jan Abramowski z klasy III c
(śr. ocen 5,67). Gratulujemy!

Pani dyrektor, Anna Bujalska, w swoim przemówieniu wymieniła wszystkich wyróżniających się uczniów oraz przedstawiła wyniki tegorocznych egzaminów gimnazjalnych, które jak co roku, okazały są najwyższymi w powiecie, mieście oraz jednymi z najwyższych w kraju. Pani dyrektor nie zapomniała również o sukcesach naszych trzecioklasistów w konkursach przedmiotowych, artystycznych oraz zawodach sportowych, a ich lista była bardzo długa.

Po przemówieniu pani A. Bujalskiej tegorocznym absolwentom panie dyrektor Jadwiga Ostrowska-Dźwigała i Anna Bujalska wraz z wychowawcami klas III wręczyły świadectwa oraz liczne nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców: za wyniki w  nauce, 100% frekwencję, pracę w wolontariacie oraz sukcesy w konkursach .

Rodzice uczniów szczególnie wyróżniających się w  nauce otrzymali od pani dyrektor Jadwigi Ostrowskiej-Dźwigały listy gratulacyjne. Listy - podziękowania przekazano również rodzicom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły i społeczności uczniowskiej. Pani Iwona Warszawska-Lulko w imieniu Rodziców podziękowała nauczycielom za 3 letnią pracę. Pani Iwonie towarzyszyła córka, Oliwia, która przekazała wyrazy wdzięczności w imieniu wszystkich absolwentów.

Po rozdaniu nagród uczniowie klas drugich zaprezentowali przygotowany pod okiem wychowawców program artystyczny, którym pożegnali trzecioklasistów.

Po części oficjalnej nadszedł czas na spotkania z wychowawcami w klasach.

Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.

/Więcej zdjęć w galerii/