Strona główna Aktualności 2013/2014 Żegnaj, szkoło! Witajcie, wakacje!
2014-07-01

Żegnaj, szkoło! Witajcie, wakacje!

Po ciężkim i intensywnym roku szkolnym 27 czerwca 2014 r. zebraliśmy się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014.

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego i szkoły pani dyrektor Anna Bujalska przedstawiła wyniki dydaktyczne uczniów naszego gimnazjum, a pani dyrektor Jadwiga Ostrowska-Dźwigała – osiągnięcia i wyniki w nauce uczniów liceum. Wielu uczniów, zarówno gimnazjum, jak i liceum, otrzymało świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

W trakcie części oficjalnej nastąpiło także uroczyste pożegnanie dyrektor naszej szkoły, pani Jadwigi Ostrowskiej-Dźwigały. Nie brakowało kwiatów i słów podziękowań od Grona Pedagogicznego oraz Samorządu Uczniowskiego. Nie obyło się także bez łez wzruszenia.

Po części oficjalnej wszyscy obejrzeliśmy występy naszych kolegów i koleżanek z gimnazjum i liceum, a potem udaliśmy się do klas,  gdzie pozostali uczniowie otrzymali świadectwa.

Ze szkoły wyszliśmy z podniesionymi głowami i szerokimi planami na tegoroczne wakacje.

Do zobaczenia za dwa miesiące!

Aleksandra Górna, Ia

/Więcej zdjęć w galerii/