Strona główna Aktualności 2014/2015 Zakończenie roku szkolnego
2015-07-06

Przed nami wakacje!

25 czerwca 2015r. uczniowie klas I i II gimnazjum i liceum spotkali się po raz ostatni w tym roku szkolnym z nauczycielami, koleżankami i kolegami.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się oficjalnym spotkaniem na placu szkolnym. Pani dyrektor Joanna Papińska podziękowała wszystkim za wspólny pierwszy rok i pogratulowała dobrych wyników całorocznej pracy. Kilka słów do uczniów i nauczycieli skierował również przewodniczący Rady Rodziców pan Jerzy Gryz. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego kilka miłych słów skierowali ku nauczycielom i wychowawcom, a Marcel Daniluk, przewodniczący SU liceum, wręczył radzie pedagogicznej podziękowanie za udział w akcji "Zamiast kwiatka - niosę pomoc. Wspieramy akcję #SOS Nepal". Wychowawcy klas wręczyli wyróżnionym uczniom świadectwa i nagrody książkowe. Uroczystość zakończył minirecital przygotowany przez uczniów GiLO pod opieką pana Daniela Gałązki i Bogdana Rąbalskiego.

Ostatnią częścią tego dnia były spotkania z wychowawcami w klasach lekcyjnych.

Miłych i bezpiecznych wakacji dla wszystkich!