Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2015/2016 Nasi wolontariusze w Przedszkolu Miejskim nr 4
2016-06-25

Nasi wolontariusze w Przedszkolu Miejskim nr 4

Dobiegł końca rok szkolny. Możemy już prawie czuć się jak uczniowie klas, do których po wakacjach idziemy. Jednak gdyby tak cofnąć się o kilka lat i jeden z ostatnich dni roku szkolnego spędzić nie na szkolnym korytarzu i w znajomych nam klasach, a na placu zabaw w przedszkolu?

Wolontariusze z naszej szkoły spędzili wiele godzin opiekując się dziećmi i bawiąc się z nimi podczas pikniku integracyjnego w Przedszkolu Miejskim nr 4. Przygotowany przez nas tor przeszkód, malowanie twarzy czy zabawa z postaciami z „Kubusia Puchatka” sprawiły, że przedszkolaki bardzo dobrze się bawiły i wcale nie chciały nas puścić do domów. Dla nas również było to ciekawe doświadczenie, a uśmiechy na twarzach dzieci sprawiły, że to na pewno nie była nasza ostatnia wizyta w tym przedszkolu.

Michalina Dębska, IIc g

Więcej zdjęć tutaj

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl