Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2015/2016 Pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum...
2016-06-24

Pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum...

23 czerwca 2016 r. o godzinie 13.00 w  nowej sali gimnastycznej GiLO z żalem rozstaliśmy się z kolejnym rocznikiem absolwentów naszego gimnazjum.

Pani Dyrektor Joanna Papińska powitała zgromadzonych na sali gości, nauczycieli i absolwentów. Pani Dyrektor w kilku słowach przedstawiła osiągnięcia uczniów klas trzecich, a było ich wiele. Warto wspomnieć chociażby o sześciu tytułach Laureata Konkursu Przedmiotowego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie w roku szkolnym 2015/2016, czy też najlepszym w powiecie wyniku egzaminu gimnazjalnego.

Pani Dyrektor w towarzystwie wychowawców : Alicji Maciejewskiej, Marzanny Grzelczak i Marka Pałdyny wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia gimnazjum. Ponad połowa z nich otrzymała świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Najlepsze wyniki osiągnęli – Joanna Chabrowska z klasy III C  (średnia 5,80) oraz Magdalena Grzelczak i Jakub Tarczyński – oboje z klasy III B (średnia 5,73).

Mikołaj Kamiński, uczeń klasy III C, został nagrodzony za zajęcie I miejsca w konkusie z okazji 100-lecia Szkoły: ,,Macierzanka słowem malowana", przeprowadzonym pod patronatem wicedyrektor Szkoły - Katarzyny Rosochackiej.

Podziękowania dla Dyrekcji i wszystkich pracowników szkoły w imieniu absolwentów złożył uczeń klasy III B Dawid Krupa.

Uroczystość zakończyło przedstawienie przygotowane przez uczniów klas drugich pod bacznym okiem pani Katarzyny Pieńczuk.

Wszystkim absolwentom dziękujemy za te trzy lata ich obecności w naszej szkole i życzymy sukcesów w dalszej. „Zawsze Pięknej” drodze.

 

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl