Strona główna Aktualności 2015/2016 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016
2016-06-27

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczystość zakończenia roku szkolnego2015/2016

24 czerwca o godz. 9.00 odśpiewaniem hymnu państwowego i hymnu szkoły rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas pierwszych i drugich gimnazjum i liceum. Kilka słów do młodzieży zgromadzonej w  hali gimnastycznej skierowała pani dyrektor Joanna Papińska. A następnie wspólnie z wychowawcami wręczyła wyróżnionym uczniom świadectwa i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Głos zabrał także przewodniczący RR pan Jerzy Gryz.

Zakończenie roku to także okazja do podziękowania tym, którzy wspierali szkołę w jej działaniach. Byli to: pan Tomasz Paudyna, dyrektor Studium Języków Obcych, pan Paweł Woźniak, dyrektor Euro-School Szkoły Języków Obcych, pan Tomasz Radomiński, właściciel Szkoły Pływania "Anakonda" i Rada Rodziców.

W trakcie uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego na ręce pani Dyrektor złożyli kwiaty dla Rady Pedagogicznej, a młodzież dziękowała swoim nauczycielom.

Krótką uroczystość zakończył spektakl "Jeleń" szkolnej grupy teatralnej p. Magdaleny Piotrowskiej, z którym "Stacja Powiśle" zaprezentowała się na Mazowieckim Festiwalu Teatrów Amatorskich.

Wszyscy uczniowie spotkali się jeszcze ze swoimi wychowawcami w klasach na ostatnią w tym roku szkolnym godzinę wychowawczą.

Witajcie wakacje!