Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2016/2017 Egzaminy gimnazjalne
2017-07-05

Egzaminy gimnazjalne

Uczniowie klas III gimnazjum -  jak co roku -  zakończyli naukę na tym etapie edukacyjnym egzaminami podsumowującymi. Wszystkim naszym uczniom gratulujemy wyników i mamy nadzieję, że bez przeszkód dostaną się do wybranych szkół.

Z przyjemnością informujemy, że najwyższy - 100 centyl - osiągnęli:

Katarzyna Czapska (A) - przedmioty przyrodnicze, język angielski podstawowy i rozszerzony

Magdalena Gańko (B)  - język polski, język angielski podstawowy i rozszerzony

 

Jan Trebnio (B) - przedmioty przyrodnicze, język angielski podstawowy i rozszerzony

Witold Wąsak (B) - wos i historia, przedmioty przyrodnicze, język angielski podstawowy

Mikołaj Wąsowski (B) - wos i historia, matematyka, język angielski podstawowy

Sandra Budzyńska (B) - język angielski podstawowy i rozszerzony

Magdalena Cegiełka (C) - język angielski podstawowy i rozszerzony

Martyna Chróst (A)– język angielski podstawowy i rozszerzony

Julia Filipiak (B) - język angielski podstawowy i rozszerzony

Patryk Kalisz (C) – język angielski podstawowy i rozszerzony

Michał Kolb (A) – język angielski podstawowy i rozszerzony

Zuzanna Kowalczyk (A) - przedmioty przyrodnicze, język angielski podstawowy

Filip Możdżonek (C) - przedmioty przyrodnicze, język angielski podstawowy

Antoni Olszewski (C) -przedmioty przyrodnicze, język angielski podstawowy

Marta Pieńkowska (C) - język angielski podstawowy i rozszerzony

Zuzanna Radomska (A) - wos i historia, język angielski podstawowy

Inna Šapkova (B) – język rosyjski podstawowy i rozszerzony

Michalina Szostak (C) - język angielski podstawowy i rozszerzony

 

Jakub Bany (B) – język angielski podstawowy

Maria Brzóska (B) - język angielski podstawowy

Piotr Czyż (B) - język angielski podstawowy

Jakub El Attar (A) - język angielski podstawowy

Michalina Grabowiecka (A) – język angielski podstawowy

Natalia Gruba (C) – język angielski podstawowy

Marcin Gryz (C) - język angielski podstawowy

Patrycja Jaworska (A) -  język polski

Tymoteusz Kałuża (C) - język angielski podstawowy

Magdalena Kawka (A) – język angielski podstawowy

Jakub Komoń (A)- język angielski podstawowy

Szymon Kowalczyk (C) - język angielski podstawowy

Jakub Kruszewski (A) – język angielski podstawowy

Karina Krzemińska (B) - wos i historia

Maria Niewiadomska (A) - wos i historia

Kamila Odziemczyk (A) – język angielski podstawowy

Marta Piątkowska (B) – język angielski podstawowy

Oliwia Pietrzak (B) - język angielski podstawowy

Małgorzata Staszel (B) – język angielski podstawowy

Patrycja  Sulejewska (B) - język angielski podstawowy

Kacper Wilk (C) - język angielski podstawowy

Jan Wójtowicz (B) – język angielski podstawowy

Angelika Wypustek (B) -przedmioty przyrodnicze,

Anna Zybała (A) - język angielski podstawowy

Sandra Żelazna (A) -  język angielski podstawowy

 

A wśród gimnazjalistów, którzy znaleźli się powyżej 90 centyla, są

w części humanistycznej:

Język polski

A -Barbara Fetner, Piotr Grabarek, Michalina Grabowiecka, Magdalena Kawka, Michał Kolb, Zuzanna Kowalczyk,  Paulina Milewska, Kamila Odziemczyk,  Oskar Plewka, Martyna Sawicka

B- Weronika Bogusz, Maria Brzóska, Sandra Budzyńska, Julia Filipiak, Karina Krzemińska, Marta Piątkowska, Oliwia Pietrzak,  Natalia Plewczyńska,  Patrycja Sulejewska,  Aleksandra Szczerbowska, Jan Trebnio, Witold Wąsak, Mikołaj Wąsowski, Jan Wójtowicz, Angelika Wypustek

C - Tomasz Bębnowicz, Magdalena Cegiełka, Weronika Chmielewska, Michalina Dębska,  Oliwia Glinka, Natalia Gruba, Patryk Kalisz, Tymoteusz Kałuża,  Jagoda Klimek,  Wiktoria Niemirka,  Antoni Olszewski, Alicja Rojek, Julia Szklanko, Michalina Szostak, Natalia Wocial

 

Wos i historia

A - Martyna Chróst, Katarzyna Czapska, Jakub El Attar, Barbara Fetner, Piotr Grabarek, Michalina Grabowiecka, Patrycja Jaworska, Magdalena Kawka, Michał Kolb, Jakub Komoń, Zuzanna Kowalczyk, Jakub Kruszewski, Paulina Milewska, Kamila Odziemczyk, Patrycja Pietrzak, Błażej Piwowar, Maciej Proniewicz, Karol Troć, Sandra Żelazna

B - Jakub Bany, Maria Brzóska, Piotr Czyż, Julia Filipiak, Magdalena Gańko, Kinga Królikowska, Piotr Łuszczyk, Oliwia Pietrzak, Natalia Plewczyńska, Aleksandra Radomińska, Małgorzata Staszel, Jan Trebnio, Jan Wójtowicz, Angelika Wypustek

C - Magdalena Cegiełka, Michalina Dębska, Patryk Kalisz, Jagoda Klimek, Szymon Kowalczyk, Filip Możdżonek, Kacper Wilk

 

w części matematyczno-przyrodniczej:

Matematyka

A - Katarzyna Czapska, Jakub El Attar, Michalina Grabowiecka, Magdalena Kawka, Michał Kolb, Zuzanna Kowalczyk, Jakub Kruszewski, Julia Kwapisiewicz, Maria Niewiadomska, Maciej Proniewicz, Karol Troć, Sandra Żelazna

B - Maria Brzóska, Sandra Budzyńska, Piotr Czyż, Magdalena Gańko, Kinga Królikowska, Karina Krzemińska, Piotr Łuszczyk, Marta Piątkowska, Oliwia Pietrzak, Natalia Plewczyńska, Aleksandra Radomińska, Inna Šapkova, Małgorzata Staszel, Jan Trebnio, Michalina Ulicka, Witold Wąsak, Jan Wójtowicz, Angelika Wypustek

C - Magdalena Cegiełka, Weronika Chmielewska, Daniel Chróst, Michalina Dębska, Natalia Gruba, Błażej Janicki, Patryk Kalisz, Jagoda Klimek, Szymon Kowalczyk, Filip Możdżonek, Aleksander Niemirka, Antoni Olszewsk,i Marta Pieńkowska, Alicja Rojek, Michalina Szostak, Kacper Wilk

 

Przedmioty przyrodnicze

A - Piotr Grabarek, Michalina Grabowiecka, Patrycja Jaworska, Michał Kolb, Jakub Kruszewski, Maria Niewiadomska, Kamila Odziemczyk, Maciej Proniewicz, Zuzanna Radomska, Wiktoria Stępień, Karol Troć, Anna Zybała

B - Jakub Bany, Maria Brzóska, Sandra Budzyńska, Piotr Czyż, Magdalena Gańko, Karina Krzemińska, Piotr Łuszczyk, Oliwia Pietrzak, Natalia Plewczyńska, Aleksandra Radomińska, Małgorzata Staszel, Mikołaj Wąsowski, Jan Wójtowicz

C - Tomasz Bębnowicz, Magdalena Cegiełka, Daniel Chróst, Natalia Gruba, Błażej Janicki, Patryk Kalisz, Tymoteusz Kałuża, Jagoda Klimek, Szymon Kowalczyk, Aleksander Niemirka, Marta Pieńkowska, Katarzyna Żak

 

w części językowej:

język angielski poziom rozszerzony

A -  Michalina Grabowiecka, Jakub Komoń, Zuzanna Kowalczyk, Jakub Kruszewski, Maria Niewiadomska, Kamila Odziemczyk, Maciej Proniewicz, Zuzanna Radomska, Karol Troć, Anna Zybała, Sandra Żelazna

B - Jakub Bany, Maria Brzóska, Marta Piątkowska, Oliwia Pietrzak, Natalia Plewczyńska, Małgorzata Staszel, Witold Wąsak, Mikołaj Wąsowsk, Jan Wójtowicz, Angelika Wypustek

C - Alicja Dzido, Natalia Gruba, Tymoteusz Kałuża, Szymon Kowalczyk, Filip Możdżonek, Aleksander Niemirka, Antoni Olszewski, Alicja Rojek, Kacper Wilk

 

Język rosyjski poziom podstawowy

A - Martyna Sawicka

B - Karina Krzemińska

 

Uczniom i nauczycielom dziękujemy za wspólną pracę.

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl