Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2016/2017 Egzaminy maturalne
2017-07-05

Egzaminy maturalne

30 czerwca 2017r. maturzyści poznali wyniki tegorocznych egzaminów. Mamy nadzieję, że pozwolą im one dostać się na wymarzone studia. Zadowolonym z wyników gratulujemy, za wszystkich trzymamy kciuki. A tym, przed którymi jest jeszcze trochę pracy, życzymy powodzenia w sierpniu.

 

Z dumą informujemy, że 100% wyniki maturalne z poszczególnych przedmiotów osiągnęli:

 

Robert Janda (A) – język angielski podstawowy i rozszerzony, historia rozszerzona - zwolniony z tychże egzaminów jako finalista Olimpiady Języka Angielskiego i finalista Olimpiady Historycznej

 

Karol Ciuchciński (D) – język angielski podstawowy, matematyka podstawowa

Magdalena Ochman (C)– język angielski podstawowy,  matematyka podstawowa

Michał Pawlak (E)– język angielski podstawowy i rozszerzony

Anna Wójtowicz (C) – język angielski podstawowy, matematyka podstawowa

 

Jakub Chruściel (A) – język angielski podstawowy

Weronika Czaplińska (A) – język angielski podstawowy

Daria Dąbrowska (D) – język angielski podstawowy

Paweł Duda (E)– język angielski podstawowy

Kamil Goździewicz (A) – język angielski podstawowy

Bartosz Gryz (A) – język angielski podstawowy

Bartosz Habrych (B)– język angielski podstawowy

Izabela Jelińska (E) - matematyka podstawowa

Robert Kaczmarski (B) - matematyka podstawowa

Dominik Kalinowski (E) - matematyka podstawowa

Jakub Kazikowski (D)– język angielski podstawowy

Oliwia Kielak (C) – język angielski podstawowy

Malwina Kot (C) – język angielski podstawowy

Paulina Kot (C)– język angielski podstawowy

Michał Kozłowski (E)– język angielski podstawowy

Julia Kulbacka (C) – język polski podstawowy

Anna Kujszczyk (B) – matematyka podstawowa

Jakub Majewski (E) - matematyka podstawowa

Patrycja Malesa (C) - matematyka podstawowa

Dominika Niepogodzińska (E)– język angielski podstawowy

Dominika Pałdyna (D) - matematyka podstawowa

Joanna Pawlak (C)– język angielski podstawowy

Aleksandra Piętka (C)– język angielski podstawowy

Damian Prokopiuk (C) - matematyka podstawowa

Angelika Raciborska (B)– język angielski podstawowy

Bartosz Samulski (B)– język angielski podstawowy

Jakub Sowa (B)– język angielski podstawowy

Paulina Staniszewska (A) – język angielski podstawowy,

Jakub Suchaniak (B)– język angielski podstawowy

 

 

Najwyższe wyniki w szkole z poszczególnych egzaminów osiągnęli:

 

Robert Janda (A) – język niemiecki rozszerzony, wiedza o społeczeństwie

Michał Kozłowski (E) – fizyka, matematyka rozszerzona

Julia Kulbacka (C) - biologia rozszerzona

Damian Prokopiuk (C) - chemia

Angelika Raciborska (B) – geografia

Aleksandra Wieczorek (D) – język polski rozszerzony

 

 

Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała także wartości centylowe, które pozwalają porównać indywidualne wyniki na tle pozostałych maturzystów.

Z przyjemnością informujemy, że wśród maturzystów z najlepszymi wynikami - powyżej 90 centyla – znalazło się spore grono naszych uczniów. Wyróżnieni maturzyści osiągnęli 100 centyl.

 

Przedmioty zdawane na poziomie podstawowym:

Język polski

A – Jakub Chruściel, Weronika Czaplińska, Ewelina Gołębiewska, Karolina Jabłońska, Weronika Jaglińska, Robert Janda, Michał Siporski, Paulina Staniszewska, Alicja Szwarc, Justyna Żmudzin

B – Paweł Dębała, Klaudia Glinka, Jakub Jankowski, Robert Kaczmarski, Paulina Karpińska, Jakub Karwowski, Karolina Książek, Anna Kujszczyk, Ewelina Piotrzkiewicz, Angelika Raciborska, Bartosz Samulski, Katarzyna Witowska,

C – Monika Gołacka, Maria Jankowska, Dominika Kania, Oliwia Kielak, Malwina Kot, Julia Kulbacka, Aleksandra Kurdej, Aleksandra Lech, Martyna Lenarczyk, Martyna Majszyk, Piotr Matejczuk, Marcin Mazurkiewicz, Magdalena Ochman, Aleksandra Piętka, Natalia Urbaniak, Anna Wójtowicz, Patrycja Zarzycka

D- Karol Ciuchciński, Jakub Kazikowski, Justyna Nałęcz, Dominika Pałdyna, Kacper Sobkowicz, Magdalena Świątek, Aleksandra Wieczorek,

E- Marcin Borys, Izabela Jelińska, Michał Kaczmarski, Michał Kozłowski, Małgorzata Kulhawik, Piotr Lorbiecki, Dominika Niepogodzińska, Arkadiusz Rechnio, Marcin Sobotka, Sebastian Sobótka, Jan Szponar

 

Język angielski

A - Jakub Chruściel, Weronika Czaplińska, Kamil Goździewicz, Bartosz Gryz, Karolina Jabłońska, Weronika Jaglińska, Robert Janda, Michał Siporski, Paulina Staniszewska,

B- Maciej Cetra, Bartosz Habrych, Robert Kaczmarski, Jakub Karwowski, Krzysztof Lebida, Angelika Raciborska, Bartosz Samulski, Jakub Sowa, Jakub Suchaniak,

C - Oliwia Kielak, Malwina Kot, Paulina Kot, Julia Kulbacka, Patrycja Malesa, Magdalena Ochman, Joanna Pawlak, Aleksandra Piętka, Monika Wołkiewicz, Anna Wójtowicz

D – Karol Ciuchciński, Daria Dąbrowska, Jakub Kazikowski, Kacper Sobkowicz, Aleksandra Wieczorek,

E- Paweł Duda, Michał Kozłowski, Dominika Niepogodzińska, Michał Pawlak, Arkadiusz Rechnio, Łukasz Sobotka, Marcin Sobotka, Jan Szponar

 

Język niemiecki: Anna Kujszczyk (B),

 

Język rosyjski: Natalia Urbaniak (C)

 

Matematyka

B- Angelika Bartosiewicz, Robert Kaczmarski, Paulina Karpińska, Daniel Konca, Karolina Książek, Julia Kuchta, Anna Kujszczyk, Krzysztof Lebida, Michał Piekarski, Ewelina Piotrzkiewicz, Angelika Raciborska, Paweł Skiba, Jakub Suchaniak, Katarzyna Witowska, Bartłomiej Zwoliński,

C- Maria Jankowska, Paulina Kot, Julia Kulbacka, Aleksandra Lech, Martyna Lenarczyk, Martyna Majszyk, Patrycja Malesa, Marcin Mazurkiewicz, Magdalena Ochman, Damian Prokopiuk, Monika Wołkiewicz, Anna Wójtowicz,

D- Karol Ciuchciński, Daria Dąbrowska, Anna Fabisiak, Wojciech Gujski, Jakub Kazikowski, Marta Krokowska, Dominika Pałdyna, Kacper Sobkowicz, Magdalena Świątek, Aleksandra Wieczorek

E- Marcin Borys, Izabela Jelińska, Michał Kaczmarski, Dominik Kalinowski, Michał Kozłowski, Małgorzata Kulhawik, Piotr Lorbiecki, Jakub Majewski, Dominika Niepogodzińska, Michał Pawlak, Piotr Podstawka, Marcin Sobotka, Anna Szczerbowska, Jak Szponar  

 

Przedmioty zdawane na poziomie rozszerzonym

 

Biologia

C - Julia Kulbacka, Aleksandra Lech,  Martyna Majszyk, Patrycja Malesa, Marcin Mazurkiewicz, Damian Prokopiuk

D - Weronika Adamiec, Karol Ciuchciński, Daria Dąbrowska, Dominika Pałdyna, Kacper Sobkowicz

 

Chemia

C - Julia Kulbacka, Aleksandra Lech, Damian Prokopiuk

D - Daria Dąbrowska

 

Fizyka

E - Izabela Jelińska, Dominik Kalinowski, Michał Kozłowski, Jakub Majewski, Jan Szponar

 

Geografia

B - Klaudia Glinka, Jakub Jankowski, Jakub Karwowski, Karolina Książek, Anna Kujszczyk, Michał Piekarski, Ewelina Piotrzkiewicz, Angelika Raciborska, Michał Rombel, Jakub Suchaniak, Katarzyna Witowska,

 

Historia

A - Robert Janda, Michał Siporski,

 

Język angielski

A - Weronika Czaplińska, Bartosz Gryz, Robert Janda,

B – Maciej Cetra, Anna Kujszczyk, Bartosz Samulski, Jakub Suchaniak,

C – Malwina Kot, Magdalena Ochman, Aleksandra Piętka, Anna Wójtowicz,

D - Karol Ciuchciński, Daria Dąbrowska, Jakub Kazikowski, Aleksandra Wieczorek

E – Michał Kaczmarski, Michał Kozłowski, Michał Pawlak, Marcin Sobotka, Jan Szponar   

 

Język francuski :  Angelika Raciborska (B)

 

Język niemiecki

A – Robert Janda

B – Angelika Raciborska,

E – Michał Pawlak

 

Język polski

A – Jakub Chruściel, Karolina Jabłońska,

D – Aleksandra Wieczorek

 

Matematyka

B – Robert Kaczmarski, Anna Kujszczyk,

C - Magdalena Ochman

D – Karol Ciuchciński,

E- Marcin Borys, Izabela Jelińska, Michał Kaczmarski, Dominik Kalinowski, Michał Kozłowski, Małgorzata Kulhawik, Jan Szponar

 

 Uczniom i nauczycielom dziękujemy za wspólną pracę.

 

 

 

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl