Strona główna Aktualności 2016/2017 Powiatowy Konkurs Ortograficzny
2017-04-26

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

25 kwietnia w naszej szkole w ortograficznych potyczkach zmagali się najlepsi reprezentanci szkół powiatu mińskiego.

Po powitaniu uczestników przez panią wicedyrektor Katarzynę Rosochacką rozpoczęły się wiosenne dyktanda. Dla uczniów szkół podstawowych tekst układała sama pani wicedyrektor, gimnazjalistom pułapki zastawił pan Grzegorz Gańko, licealistom wyzwanie rzucił pan Adam Tyszka. Po dyktandach tradycyjnie przyszedł czas na 40-minutowe testy, których autorką jest pani Justyna Radomińska. W tym roku pretekstem do ortograficznych zadań stała się podróż po Polsce wielu kultur.

Wszystkim uczestnikom konkursu i nauczycielom serdecznie dziękujemy za przybycie i każdemu życzymy zwycięstwa.

Wyniki konkursu ogłosimy na stronie GiLO najpóźniej 16 maja. Zwycięzców powiadomimy także drogą mailową i zaprosimy na wręczenie nagród.

Testy do pobrania

szkoła podstawowa