Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2016/2017 Powiatowy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty!
2017-05-16

Powiatowy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty!

25 kwietnia w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego.

Z przyjemnością ogłaszamy:

Wyniki Powiatowego Konkursu Ortograficznego

25 kwietnia 2017r.

 

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

 

I miejsce: Dawid FRĄCZKOWSKI, uczeń klasy III

            Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim

            opiekun: pani Joanna Dębowska- Kępczyk

 

II miejsce: Magdalena  POPIS, uczennica klasy II

            Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim

            opiekun: pani Justyna Radomińska

 

III miejsce: Kinga SOKOŁOWSKA, uczennica klasy II

            Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Augusta Czartoryskiego w Mińsku Mazowieckim

            opiekun: pani Małgorzata Szczęsna

 

wyróżnienie: Kamila SAŁATA, uczennica klasy I

           Technikum w Zespole Szkół im. M. Curie-Skłodowskiej w Mińsku Mazowieckim

           opiekun: pani Marzena Piętka

 

 

GIMNAZJUM

 

I miejsce: Michalina SMOLEŃSKA, uczennica klasy III

            Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim           

            opiekun: pani  Ewa Pszczółkowska

 

II miejsce: Rozalia RÓŻYCKA, uczennica klasy I

            Publicznego Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mrozach

            opiekun: pani Jadwiga Sekular

          

 III miejsce: Jan TREBNIO, uczeń klasy III

            Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim     

            opiekun: pan Grzegorz Gańko

           

wyróżnienia: Maria PIĄTKOWSKA, uczennica klasy III

            Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II w Mińsku Mazowieckim

            opiekun: pani Ewa Pszczółkowska

 

            Natalia BŁACHNIO, uczennica klasy I

            Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku

            opiekun: pani Renata Szczecińska

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

 

I miejsce: Emilia ŚPIEWAK, uczennica klasy V

            Szkoły Podstawowej im. K .K. Baczyńskiego  w Zespole Szkolnym w Ładzyniu

            opiekun: pani Urszula Młoduchowska

 

II miejsce: Magdalena OSTROWSKA, uczennica klasy V

            Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego  w Zespole Szkolnym w Ładzyniu

            opiekun: pani Urszula Młoduchowska

 

III miejsce : Adam FABER, uczeń klasy VI

           Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim

           opiekun: pani Iwona Matejczuk

 

wyróżnienia: Aleksandra GRYZIK, uczennica klasy VI

          Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Siennicy

          opiekun: pani Elżbieta Goździk

 

          Aleksandra SABAK, uczennica klasy VI

          Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Siennicy

          opiekun: pani Beata Osiak

 

          Aleksandra MAKOWSKA, uczennica klasy VI

          Szkoły Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Mińsku Mazowieckim

          opiekun: Małgorzata Szczęsna

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

Pełna lista uczestników tutaj.

O terminie uroczystego podsumowania konkursu i wręczenia nagród powiadomimy drogą mailową.

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl