Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2016/2017 Pożegnanie Maturzystów 2017
2017-05-05

Pożegnanie Maturzystów 2017

Pożegnanie Maturzystów 2017r.

Dzisiaj w naszym Liceum odbyło się sensacyjne spotkanie motywacyjne z popularnym i cenionym w pewnych kręgach coachem Dominikiem Gańką, który udzielił Maturzystom kilku niezbędnych życiowych porad na dalszą drogę. Humanistów pouczył o wadze myślenia, a matematyków - liczenia. Biologów pouczył w sprawie kwasów i zasad, a geografom wskazał właściwy kierunek. Przy okazji, skoro już Maturzyści się zebrali, wręczono im świadectwa ukończenia Gimnazjum ...i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni!

Nikt nie spodziewał się, że to już! :)

P.S.
Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły otworzyła pani dyrektor Joanna Papińska. Swoje wystąpienia mieli także wychowawcy - w ich imieniu krótkie przemówienie wygłosiła pani Ewa Tkaczyk - Ośko oraz absolwenci, których reprezentantką była Julia Kulbacka. Wszyscy maturzyści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody książkowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli olimpijczycy: Julia Kulbacka (3c), Robert Janda (3a) i Michał Siporski (3a).

Po wręczeniu świadectw nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom oraz ślubowanie absolwentów.

Uroczystość zakończyła klasa 2a pożegnalnym przedstawieniem i piosenką w wykonaniu Natalii Bobrzyk oraz chór pod kierunkiem pana Rąbalskiego.

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl