Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2016/2017 Pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum
2017-06-25

Pożegnanie uczniów klas III Gimnazjum

23 czerwca 2017 r. pożegnaliśmy kolejny rocznik absolwentów naszego Gimnazjum. Pani dyrektor Joanna Papińska w swoim przemówieniu podkreśliła sukcesy tegorocznych trzecioklasistów: bardzo wysokie średnie na świadectwach ukończenia szkoły, bardzo dobre wyniki na egzaminie gimnazjalnym, wiele sukcesów w konkursach przedmiotowych. Zwróciła uwagę, że tak doskonałe wyniki nauczania były możliwe dzięki odpowiednie atmosferze pracy tworzonej przez uczniów, nauczycieli i rodziców

Pani dyrektor Joanna Papińska w asyście wychowawczyń: p. Małgorzaty Kiełczykowskiej, p. Marzanny Grzelczak i p. Beaty Chromińskiej wręczyła absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. Ponad połowa otrzymała świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Trzydziestu absolwentów zostało także nagrodzonych za aktywną pracę w szkolnym wolontariacie.

W imieniu tegorocznych trzecioklasistów głos zabrała uczennica klasy III C, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum Julia Szklanko. Podziękowała Dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły  za wspaniałą atmosferę i stworzenie odpowiednich warunków do nauki, pracy społecznej i zabawy. Podkreśliła, że po trzech latach spędzonych w tej szkole, wszyscy trzecioklasiści  wiedzą, co znaczą słowa: ”Zawsze Piękną drogą”

Uroczystość zakończył krótki występ chóru szkolnego pod kierunkiem p. Bogdana Rąbalskiego oraz przedstawienie przygotowane przez uczniów klas drugich pod bacznym okiem pani Katarzyny Pieńczuk. Sentymentalna, pełna humoru opowieść o szkolnych problemach zakończyła się wręczeniem absolwentom drobnych upominków.

Po zakończeniu uroczystości absolwenci udali się do swoich klas na ostatnią już godzinę wychowawczą.

Życzymy naszym absolwentom dalszych sukcesów. To był dobry rocznik i piękna karta w historii naszej szkoły.

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl