Strona główna Aktualności 2017/2018 Konkurs na najpiękniejszy Adventskalender rozstrzygnięty
2017-12-20

Konkurs na najpiękniejszy Adventskalender rozstrzygnięty

Komisja w składzie: pani dyrektor Joanna Papińska,  pani Ewa Tkaczyk-Ośko i pan Mariusz Sikorski postanowiła przyznać nagrody następującym osobom:

I miejsce -  Klaudia Majchrowicz IIIag

II miejsce - Maja Spychała IIdg

III miejsce – Maja Grzelczak IIbg i Łucja Czyż  Ib LO

Wyróżnienie otrzymała: Oliwia Lejman IIdg

Nagrody w postaci bezpłatnych zaproszeń, książek i płyt ufundowali: Kino HELIOS w Galerii Siedlce i Scena Teatralna miasta Siedlce. Poziom artystyczny tegorocznych prac był wyjątkowo wysoki. Kalendarze zrobione przez uczniów  klas drugich i trzecich gimnazjum i klas pierwszych liceum są po prostu zachwycające!

Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć prac uczniów. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku J

Frohe Weihnachten und einen guten Rutsch ins Neue Jahr!!!

Ewa Tkaczyk – Ośko i Mariusz Sikorski