Strona główna Aktualności 2017/2018 Porozmawiajmy o mediach społecznościowych.
2017-11-06

Porozmawiajmy o mediach społecznościowych.

We wtorek, 31 października 2017 r., przedstawiciele Indo - European Foundation spotkali się z uczniami Liceum i Gimnazjum.
 Spotkanie pt. ,,Porozmawiajmy o mediach społecznościowych" poprowadził dr Pradeep Kumar, prezes Fundacji, zachęcając młodych ludzi do ciekawości i otwartości na zdobywanie wiedzy oraz korzystanie z mediów społecznościowych w rozsądny sposób.

Uczniowie z zaciekawieniem słuchali wypowiedzi gościa oraz uczestniczyli w dyskusji.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, czego dowodem mogą być podziękowania, które złożone zostały na ręce Dyrekcji:

Pani Dyrektor Joanna Papińska
Pani Wicedyrektor Katarzyna Rosochacka

Szanowne Panie Dyrektor,

w imieniu swoim oraz dr. Pradeepa Kumara chciałabym serdecznie podziękować za niezwykle ciepłe przyjęcie i fantastyczną organizację zajęć z uczniami Liceum i Gimnazjum w Mińsku Mazowieckim.

Widok 300 listów i przeszło 100 gimnazjalistów zgromadzonych na sali gimnastycznej i słuchających z uwagą wykładu anglojęzycznego dr Kumara jest widokiem, który cieszy i napawa dumą nie tylko nauczyciela, ale jest również dowodem na pasję i zaangażowanie kierownictwa i grona nauczycielskiego szkoły w realizację zadań edukacyjnych i codzienną pracę z młodzieżą.

Mając zatem w pamięci ten widok jesteśmy otwarci na realizację podobnych przedsięwzięć w przyszłości.
Zgodnie też z naszą rozmową wrócimy wkrótce z propozycją realizacji wymiany uczniowskiej z partnerską szkołą w Indiach.

Jeszcze raz gratulując wspaniałej młodzieży, życzymy dalszej satysfakcji i kolejnych sukcesów w realizowanej pracy dydaktycznej.

Z pozdrowieniami,
Renata Żukowska