Naszą misją jest tworzenie szkoły bezpiecznej i przyjaznej,
która umożliwia wykształcenie absolwentów wyposażonych w niezbędną wiedzę.
Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razem z nami,
tworzył piękną historię naszej szkoły i swojego życia.
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna Aktualności 2017/2018 Stypendia Prezesa Rady Ministrów wręczone. Jakub Tarczyński wśród wyróżnionych!
2017-11-20

Stypendia Prezesa Rady Ministrów wręczone. Jakub Tarczyński wśród wyróżnionych!

20 listopada 2017 roku w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole bądź wyróżnili się wybitnymi osiągnięciami w jakiejś dziedzinie nauki.

Z naszej szkoły Stypendium z rąk pani Aurelii Michałowskiej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty,  i pana Sylwestra Dąbrowskiego, wicewojewody mazowieckiego, odebrał Jakub Tarczyński, uczeń klasy II D, który za poprzedni rok szkolny uzyskał średnią ocen: 5,50.

Kubie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

wróć
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl