Strona główna Aktualności 2017/2018 Stypendia Starosty Mińskiego
2017-10-26

Stypendia Starosty Mińskiego

W dniu 25 października 2017 r., podczas sesji Rady Powiatu Mińskiego,  wręczone zostały stypendia Starosty Mińskiego na rok szkolny 2017/2018. To zaszczytne wyróżnienie można było otrzymać za osiągnięcie wysokich wyników w nauce.

Z naszej szkoły stypendia z rąk Starosty Mińskiego, Antoniego Jana Tarczyńskiego, Przewodniczącej Rady Powiatu Mińskiego, Anny Czyżewskiej i Wicestarosty, Krzysztofa Płochockiego, odebrali:

Michał Jarek – uczeń klasy III CG, który poprzedni rok szkolny ukończył z najwyższą średnią ocen w Gimnazjum - 5,43

Licealista  - Damian Koseski z klasy III D, który na koniec poprzedniego roku szkolnego uzyskał średnią ocen 5,33, a ponadto może pochwalić się wieloma sukcesami na turniejach szachowych.

Michałowi i Damianowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia.