Strona główna Aktualności 2017/2018 Uroczyste zakończenie roku szkolnego
2018-06-27

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Piękna czerwcowa pogoda sprzyja miłym wydarzeniom. A do takich na pewno po intensywnym roku nauki należy uroczystość rozdania świadectw i nagód. W tym roku - w towarzystwie znakomitego gościa - pana starosty Antoniego Jana Tarczyńskiego.

Po tradycyjnym odśpiewaniu pod batutą pana Bogdana Rąbalskiego hymnu państwowego i hymnu szkoły pani dyrektor Joanna Papińska powitała gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. W trakcie uroczystości skierowano wiele miłych słów do uczniów, gratulując sukcesów i życząc dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Oprócz pani dyrektor Joanny Papińskiej przemawiali pan Starosta i przewodnicząy Rady Rodziców pan Jerzy Gryz. Młodzież odwdzięczyła się życzeniami dla pani dyrektor i nauczycieli. Pożegnano także panią wicedyrektor Mariolę Chodzińską, wieloletniego pracownika szkoły.

Na uroczystości członkowie Młodzieżowej Rady Muzeum przy Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku opowiedzieli o udziale w dwuletnim projekcie i zachęcili wszystkich do aplikowania do Młodzieżowej Rady w przyszłości.
Wyróżnionym uczniom wychowawcy wręczyli liczne nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Będzie co czytać przez wakacje!

Zanim w salach odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami, swoje talenty muzyczne zaprezentowali uczniowie przygotowani przez pana Daniela Gałązkę.

Do zobaczenia we wrześniu w nowym roku szkolnym!
Dobrych i słonecznych wakacji!

Więcej zdjęć na profilu fb szkoły:)