"Bardziej niż cokolwiek innego,
przygotowanie się jest sekretem do sukcesu" H. Ford
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Sukcesy i osiągnięcia Przedmiotowe Gimnazjum 2010/2011

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Wąsowska Alicja Konkurs Biologiczny wojewódzki Laureatka E. Szmidt
Konkurs Polonistyczny wojewódzki Finalistka G. Gańko
Miłkowska-Mikiel Dominika Konkurs Biologiczny wojewódzki Laureatka E. Szmidt
Kojro Maciej Konkurs Historyczny wojewódzki Laureat M. Kiełczykowska
Zarzycka Anna Konkurs Polonistyczny wojewódzki Finalistka G. Gańko

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce /kategoria
Nauczyciel (opiekun)
Kinga Krzyżek 3bMichał Radzio 2bAnna Zagórska 2c Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”- „Życzę Tobie” ogólnopolski Wyróżnienia A.Szostak
Kojro Maciej Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” rejonowy Udział M. Kiełczykowska
Adrianna Królak 2b Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach kampanii „Zachowaj trzeźwy umysł”- „Życzę Tobie” miejski II miejsce A.Szostak
Alicja Bąk 3b V Wojewódzki Przegląd Artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych „Kulturomaniak” wojewódzki I miejsce i Statuetka Kulturomaniaka  
Kamil Paździorek 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry M. Grzelczak
Łukasz Jurkowski 1c Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry K. Mińkowski
Oliwia Gadomska 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry M. Grzelczak
Hanna Młot 1c Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry K. Mińkowski
Daniel Oklesiński 2b Ogólnopolski Konkurs Katematyczny Kangur Ogólnopolski Bardzo dobry K. Mińkowski
Grzegorz Gruba 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie M. Grzelczak
Maciej Duszczyk 1b Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie K. Mińkowski
Natan Majewski 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie M. Grzelczak
Rafał Jurek 1a Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie M. Grzelczak
Alexander Korneluk 1c Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie K. Mińkowski
Jakub Durka 2b Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur Ogólnopolski Wyróżnienie K. Mińkowski
Alicja Bąk Wojewódzki konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” Wojewódzki I miejsce w powiecie J. Olesiejuk
Joanna Wierzbicka Ogólnopolski konkurs krasomówczy Ogólnopolski IV miejsce w województwie J. Olesiejuk
Dominika Miłkowska-Mikiel 3a Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX Ogólnopolski Bardzo dobry K. Łaziuk
Monika Kuźma 2c XXVII Konkurs poezji Puszkiniana 2011 Ogólnopolski VIII miejsce P. Cetra
Jacek Gazda 3b Ogólnopolski Konkurs Meridian ogólnopolski Finalista M. Grzelczak

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Damian Brzeszczyński 3b  V Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej wojewódzki I miejsce K. BorutaD. Gałązka
Anita Wasilewska 3aAlicja Bąk 3b V Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej wojewódzki II miejsce K. BorutaD. Gałązka
Wąsowska Alicja  Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej (j. angielski) powiatowy I miejsce J. StusińskaK. Łaziuk
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego powiatowy V miejsce J. Stusińska
Milkowska-Mikiel Dominika 3a Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego powiatowy I miejsce K. Łaziuk
Milkowska-Mikiel Dominika 3a Powiatowy Konkurs „Super Gimbus” powiatowy I miejsce  
Wasilewska Anita 3a Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej  region II miejsce K. Boruta
Aleksandra Wojda Powiatowy Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie na kartach Świątecznych” powiatowy I miejsce
  1. Szostak
Aleksandra Kluj 1b  Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy I miejsce
  1. Szostak
Zuzanna Grudzińska 1aAdrianna Leszczyńska 1a Powiatowy Konkurs Plastyczny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy III miejsce
  1. Szostak
Joanna Rybak 3bMonika Ulman 3c Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy II miejsce
  1. Szostak
Dawid Zawolski 1c Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy III miejsce
  1. Szostak
Konrad Łopiński 1a Powiatowy Konkurs Ilustratorski „Ziemia Andriollego świdermajerem znaczona” powiatowy Wyróżnienie  
Anita Wasilewska 3a III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej powiatowy II miejsce  
Sylwia Wysocka 2c III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej powiatowy Wyróżnienie  
Alicja Bąk 3b XIX Powiatowe, Mińskie Spotkania z Piosenką Turystyczną „Tramp” powiatowy II miejsce  
Damian Brzeszczyński 3b XIX Powiatowe, Mińskie Spotkania z Piosenką Turystyczną „Tramp” powiatowy III miejsce  
Alicja Bąk 3b II Powiatowy Przegląd Poetycko- Muzyczny o Tematyce Patriotycznej „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” powiatowy I miejsce  
Alicja Bąk 3b III Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej powiatowy II miejsce  
  1. Skolimowska 2a
Powiatowy Konkurs Plastyczny„Palma Wielkanocna” powiatowy III miejsce A.Szostak
Zuzanna Grudzińska 1a Powiatowy Konkurs Plastyczny„Palma Wielkanocna” powiatowy Wyróżnienie  
Zespół z kl. IIIb w składzie:Aleksandra GieratŁukasz KałuskiMateusz Ulicki Ogólnopolski turniej Brd powiatowy III miejsce  
Alicja Bąk 3b Powiatowy konkurs prozy i poezji obcojęzycznej- j. niemiecki powiatowy I miejsce E. Tkaczyk-Ośko
Aleksandra Ślusarczyk 3b Powiatowy konkurs prozy i poezji obcojęzycznej- j. niemiecki powiatowy III miejsce E. Tkaczyk Ośko
Szymon Trojanek 2a Powiatowy konkurs literacki „Dzień Integracji” powiatowy Wyróżnienie  
Weronika Szponar 2c Powiatowy konkurs literacki „Dzień Integracji” powiatowy I miejsce K. Pieńczuk
Alicja Bąk 3b Powiatowy konkurs recytatorski im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej powiatowy I miejsc  
Dominika Miłkowska-Mikiel 3a Powiatowy konkurs języka angielskiego powiatowy I miejsce K. Łaziuk
Alicja Wąsowska 3a Powiatowy konkurs języka angielskiego powiatowy V miejsce J. Stusińska
Monika Kuźma 2c Powiatowy konkurs poezji i prozy obcojęzycznej (j. rosyjski) powiatowy II miejsce  
Joanna Wierzbicka 3b Konkurs Matematyczny „Nie ma przyszłości … bez matematyki” powiatowy I miejsce M.Grzelczak
Daniel Oklesiński 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pitagoras” powiatowy I miejsce K. Mińkowski
Jakub Durka 2b Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pitagoras” powiatowy III miejsce K. Mińkowski
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl