Sukces jest stopniowym osiąganiem
wcześniej określonego i zaplanowanego wartościowego celu.
"Bardziej niż cokolwiek innego,
przygotowanie się jest sekretem do sukcesu" H. Ford
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Sukcesy i osiągnięcia Przedmiotowe Gimnazjum 2011/2012

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2011/2012

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Jakub Durka IIIb Konkurs Chemiczny laureat B. Przybysz
Jakub Brześkiewicz IIIa Konkurs Chemiczny laureat B. Przybysz
Mateusz Wróblewski IIIb Konkurs Historyczny                   laureat       M. Kiełczykowska           
Kamil Wasilewski IIIc Konkurs Historyczny laureat M. Kiełczykowska
Maciej Nyszko IIIc Konkurs Biologiczny laureat E. Szmidt
Monika Kuźma IIIc Konkurs Języka Rosyjskiego laureat P. Cetra
Szymon Trojanek IIIa Konkurs Języka Francuskiego finalista A. Zgutka
Izabela Kazimierska IIIc Konkurs Języka Rosyjskiego finalistka K. Pieńczuk
Jakub Brześkiewicz IIIa Konkurs Geograficzny finalista M. Rolf-Murawska
B. Chromińska

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Daniel Oklesiński IIIb VII Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów centralny laureat K. Mińkowski
Kamil Wasilewski IIIc Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1768-1864 wojewódzki finalista M. Kiełczykowska
Jan Abramowski  Ic
Jan Szponar IC
Paweł Dębała Ib
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym powiatowy III A. Szostak
Maciej Szmidt 1b Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Jan Abramowski  Ic Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Kamil Paździorek IIa Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Grzegorz Gruba IIa Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie M. Grzelczak
Jakub Brześkiewicz IIIa Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie K. Mińkowski
Daniel Oklesiński IIIb Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur ogólnopolski wyróżnienie K. Mińkowski
Maria Jagodzińska IIb Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej ogólnopolski II E. Gąsiorek

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Katarzyna Gąsienica  IIIb III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego I K. Łaziuk, J. Stusińska
Zuzanna Kloch IIIc III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego II K. Łaziuk, J. Stusińska
Wioletta Wiktorowicz IIIb III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego III K. Łaziuk, J. Stusińska
Michał Możdżonek IIa Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras I M. Grzelczak
Oliwia Gadomska IIa Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras II M. Grzelczak
Adam Szymaniak IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras III K. Mińkowski
Kamil Paździorek IIa Rafał Jurek IIa Gra miejska „Światowy dzień wody” III E. Mejszutowicz
Weronika Szponar IIIc Powiatowy Konkurs Literacki I K. Pieńczuk
Dawid Zawolski IIc Powiatowy Konkurs Recytatorski II K. Pieńczuk
Weronika Szponar IIIc Antonina Górska IIIc Magdalena Lewandowska IIIc Działalność społeczna na rzecz wspólnoty powiatowej Nagroda Powiatu Mińskiego Laura 2011 Szczep Lubicz ZHR
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl