Tekst
Tekst
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Sukcesy i osiągnięcia Przedmiotowe Gimnazjum 2012/2013

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2012/2013

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Etap Nauczyciel (opiekun)
Michał Możdżonek IIIa Konkurs Matematyczny laureat Marzanna Grzelczak
Michał Możdzonek IIIa Konkurs Fizyczny laureat Katarzyna Zatońska
Maciej Wąsowski  IIIb Konkurs Historyczny laureat Małgorzata Kiełczykowska
Robert Parobczak IIIa Konkurs Biologiczny laureat Elżbieta Mejszutowicz
Łukasz Jurkowski IIIc Konkurs Geograficzny laureat Magdalena Rolf-Murawska
Dawid Zawolski IIIc Konkurs Geograficzny laureat Magdalena Rolf-Murawska
Alexander Korneluk IIIc Konkurs Geograficzny finalista Magdalena Rolf-Murawska
Justyna Mroczek IIIb Konkurs Historyczny finalistka Małgorzata Kiełczykowska
Daniel Kossakowski  IIIa Konkurs Historyczny finalista Małgorzata Kiełczykowska
Paulina Duda IIIa Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Justyna Sasin IIIb Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Anna Król IIIc Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Oliwia Gadomska IIIa Konkurs Chemiczny finalistka Joanna Pałdyna
Grzegorz Gruba IIIa Konkurs Chemiczny finalista Joanna Pałdyna
Jan Laskowski Ia Konkurs Języka Angielskiego finalista Jowita Stusińska
Alexander Korneluk IIIc Konkurs Języka Rosyjskiego finalista Piotr Cetra

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
                                                                                                                                                                                                       

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Etap Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Gabriela Maguza IIIc Ogólnopolski konkurs plastyczny w ramach kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2012 ogólnopolski Wyróżnienie (w tym konkursie nie są przyznawane miejsca) Agnieszka Szostak
Oliwia Lulko IIb Ogólnopolski konkurs plastyczny w ramach kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2012 ogólnopolski Wyróżnienie (w tym konkursie nie są przyznawane miejsca) Agnieszka Szostak
Jan Abramowski IIc Jan Szponar IIc Paweł Dębała IIb Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego 2013 powiatowy I miejsce Agnieszka Szostak Ewa Gąsiorek
rejonowy IV miejsce
Adam Szymaniak IIIc Kangur Matematyczny ogólnopolski Bardzo dobry Kazimierz Mińkowski
Hanna Młot IIIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Łukasz Jurkowski IIIc Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Szymon Olejnik Ib Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Mateusz Sterczewski Ib Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Wróblewska Katarzyna IB Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Dominika Gut Ia Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Gadomska Oliwia IIIa Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Grzegorz Gruba IIIa Kangur Matematyczny ogólnopolski wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Maciej Szmidt IIb Kangur Matematyczny ogólnopolski

 KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Abramowski Jan IIc Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras I miejsce Marzanna Grzelczak
Kościanek Bartosz IIb Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras III miejsce Marzanna Grzelczak
Lulko Oliwia IIb Konkurs Ekologiczny Co pięknego i cennego przyrodniczo w Twoim powiecie pokazał/a byś przyjacielowi z innego kraju II miejsce Ewa Szmidt
Izabela Wiktorowicz Ic Konkurs Ekologiczny:  Co pięknego i cennego przyrodniczo w Twoim powiecie pokazał/a byś przyjacielowi z innego kraju wyróżnienie Elżbieta Mejszutowicz
Sałajczyk Anna IIIb IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów laureatkaI miejsca Jowita Stusińska
Izabela Niedziałkowska IIb IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów laureatkaV miejsce Jowita Stusińska
Oliwia Lulko IIb Cichy bohater „Rodzinna lekcja historii” III  miejsce (kategoria literacka) Małgorzata Kiełczykowska
Maja Kostrzewska  Ia Cichy bohater „Rodzinna lekcja historii” III  miejsce (kategoria multimedialna) Małgorzata Kiełczykowska 
Ewa Łygas IIIb Powiatowy Konkurs Ortograficzny II miejsce Katarzyna Pieńczuk
Dawid Zawolski IIIc XI Konkurs Recytatorski im. Michaliny Chełmońskiej –Szczepankowskiej „Uśmiechnij się” II miejsce  Katarzyna Pieńczuk 
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl