Tekst
Tekst
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Sukcesy i osiągnięcia Przedmiotowe Gimnazjum 2013/2014

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2013/2014

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Tytuł Nauczyciel (opiekun)
Lulko Oliwia IIIB Konkurs Języka Polskiego laureatka Grzegorz Gańko
Michał Kaczmarski III C Konkurs Języka Polskiego finalista Grzegorz Gańko
Kościanek Bartosz IIIB Konkurs Języka Angielskiego finalista Ewa Ogorzelska
Raciborska Angelika IIIB Konkurs Języka Angielskiego finalistka Ewa Ogorzelska
Laskowski Jan IIA Konkurs Języka Angielskiego finalistka Jowita Stusińska
Ładno Natalia IIIB Konkurs Języka Francuskiego finalistka Marcin Maciejewski
Maja Kostrzewska IIA Konkurs Biologiczny finalistka Elżbieta Mejszutowicz
Sabak Aleksander IC Konkurs Informatyczny LOGIA finalista  

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE i REGIONALNE

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Raciborska Angelika IIIB Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” wyróżnienie w kat. praca multimedialna Małgorzata Kiełczykowska
Sterczewski Mateusz IIB Kangur Matematyczny laureat Kazimierz Mińkowski
Trojanowski Mateusz IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Okrzeja Jakub IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Koseski Damian IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Duk Maciej IIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Kazimierz Mińkowski
Sabak Aleksander IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Łastowiecki Jakub IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Klimek Rafał IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Jędrysa Tomasz IC Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Duszczyk Michał IA Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Kościanek Bartosz IIIB Kangur Matematyczny wyróżnienie Marzanna Grzelczak
Jędrysa Tomasz IC Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci
i Młodzieży „Matematyka Innego wymiaru”
powiat-1woj-1Kraj-7 Marzanna Grzelczak
Sterczewski Mateusz IIB Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci
i Młodzieży „Matematyka Innego wymiaru”
powiat-1woj-2Kraj-16 Kazimierz Mińkowski
Duk Maciej IB Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci
i Młodzieży „Matematyka Innego wymiaru”
powiat-2woj-2Kraj-11 Kazimierz Mińkowski
Gujski Wojciech IIIB Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o El Greco 14 miejsce Agnieszka SzostakMagdalena Grudzińska
Zagańczyk Marcin IIIB Konkurs Chemiczny „Atom i Cząsteczka” Finalista Joanna Pałdyna
Koseski Damian IIB Konkurs Chemiczny „Atom i Cząsteczka” Finalista Joanna Pałdyna
Dworecki Paweł IIB Konkurs Chemiczny „Atom i Cząsteczka” Finalista Joanna Pałdyna
Dróżdż Jakub IC  Konkurs Diecezjalny  „Jak Kuba Bogu - na pielgrzymim szlaku ze świętym Jakubem” III miejsce Daniel Gałązka
Tarczyński Jakub IB  Konkurs Diecezjalny  „Jak Kuba Bogu - na pielgrzymim szlaku ze świętym Jakubem” IV miejsce Daniel Gałązka
Małyszko Martyna IIIA Konkurs wiedzy w zakresie rolnictwa ekologicznego i produktu ekologicznego „Smak ekologicznej żywności” Finalistka Ewa Szmidt
Jan Abramowski IIIC Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej Laureat Marek Pałdyna
Słodownik Patrycja IA Konkurs wiedzy o lekturach „E-LECTURA”  III miejsce Aneta Korycińska

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia Nazwa konkursu Miejsce Nauczyciel (opiekun)
Sterczewski Mateusz IIB Powiatowy Konkurs Matematyczny „Pitagoras” I miejsce Kazimierz Mińkowski
Raciborska Angelika IIIB V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Laureatka
II miejsce
Ewa Ogorzelska
Kościanek Bartosz IIIB V Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego Laureat
V miejsce
Ewa Ogorzelska
Świętochowska Karolina  IIA Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Chcę żyć w czystym środowisku” I miejsce Elżbieta Majszutowicz
Grabarczyk Jarosław IB I Powiatowy Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny EKOŻAK Finalista Elżbieta Majszutowicz
Magdalena Popis IIA Powiatowy Konkurs Ortograficzny III miejsce Aneta Korycińska
Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl