Tekst
Tekst
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Sukcesy i osiągnięcia Przedmiotowe Gimnazjum 2014/2015

Osiągnięcia przedmiotowe uczniów w roku szkolnym 2014/2015

WOJEWÓDZKI KONKURSY PRZEDMIOTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa konkursu

Etap

Miejsce

Nauczyciel (opiekun)

Gut Dominika

Konkurs biologiczny

wojewódzki

laureatka

p.  E. Mejszutowicz 

Wiktor Odziemczyk IIIB

Przedmiotowy Konkurs Geograficzny

etap wojewódzki

laureat

p. B. Chromińska

Damian Koseski IIIB

Przedmiotowy Konkurs Chemiczny

wojewódzki

finalista

p. J.Pałdyna

Mateusz Sterczewski IIIB

Przedmiotowy Konkurs Matematyczny

wojewódzki

laureat

p.K.Mińkowski

Wiktor Odziemczyk IIIB

Przedmiotowy Konkurs Biologiczny

etap wojewódzki

finalista

p. E. Mejszutowicz

Krzysztof Mroczek

Konkurs historczny

II

-

Małgorzata

Kiełczykowska

Paweł Dworecki

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny)

Etap rejonowy

 

Joanna Pałdyna

Hubert Natorf

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny)

Etap rejonowy

 

Joanna Pałdyna

Jakub Okrzeja

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny)

Etap rejonowy

 

Joanna Pałdyna

Olga Piotrowska

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny)

Etap rejonowy

 

Joanna Pałdyna

Piotr Zagórski

Konkurs chemiczny dla uczniów gimnazjum (kuratoryjny)

Etap rejonowy

 

Joanna Pałdyna

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa konkursu

Etap

Miejsce

Nauczyciel (opiekun)

Gut Dominika

Konkurs lingwistyczny języka francuskiego

wojewódzki

laureatka

p. A. Zgutka

Świętochowska Karolina

VIII Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej

region

drugie

p. D. Gałązka

Mateusz Trojanowski IIIB

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Ogólnopolski

finalista

p.J.Stusińska

Sterczewski Mateusz IIIb

Kangur Matematyczny

ogólnopolski

wyróżnienie

p. K. Mińkowski

Sabak Aleksander IIc

 

Kangur Matematyczny

ogólnopolski

wyróżnienie

p. M. Grzelczak

Klimek Rafał IIc

Kangur Matematyczny

ogólnopolski

wyróżnienie

M. Grzelczak

Łastowiecki Jakub IIc

Kangur Matematyczny

ogólnopolski

wyróżnienie

M. Grzelczak

Jędrysa Tomasz IIc

Kangur Matematyczny

ogólnopolski

wyróżnienie

M. Grzelczak

Julia Szklanko IC

Ogólnopolski Konkursu Plastyczny "Szkoła Marzeń"

 

wojewódzki

wyróżnienie

p. Agnieszka Szostak

Dominika Gut

III A gimnazjum

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny (język francuski)

Etap wojewódzki

Laureatka II miejsce

p. Aldona Zgutka

Tarczyński Jakub IIb

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II

ogólnopolski

15 miejsce

p. D. Gałązka.

Tarczyński Jakub

Trzeciak Mateusz

Dżwigała Dominik IIb

Ogólnopolski Turniej BRD

powiatowy

drugie

p. A. Szostak

KONKURSY O ZASIĘGU POWIATOWYM

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa konkursu

Etap

Miejsce

Nauczyciel (opiekun)

Kostrzewska Maja

Ekożak

powiatowy

drugie

p. E. Mejszutowicz

Świętochowska Karolina

Konkurs pięknego czytania

powiatowy

trzecie

p. K. Pieńczuk

Świętochowska Karolina

Konkurs Poezji i Prozy Obcojezycznej

powiatowy

drugie

p. J. Stusińska

Antosiewicz Julia

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

powiatowy

laureatka

p. J. Stusińska

Dybkowska Jolanta

Powiatowy Konkurs Literacki na opowiadanie fantasy

powiatowy

wyróżnienie

p. K. Pieńczuk

Damian Koseski III B

Atom i Cząsteczka

rejonowy

laureat

p.J.Pałdyna

Damian Koseski III B

IX Konkurs Chemii Doświadczalnej

rejonowy

czwarte

p.J.Pałdyna

Hubert Natorff III B

IX Konkurs Chemii Doświadczalnej

rejonowy

czwarte

p.J.Pałdyna

Piotr Zagórski III B

Atom i Cząsteczka

rejonowy

laureat

p.J.Pałdyna

Paweł Dworecki III B

Atom i Cząsteczka

rejonowy

laureat

p.J.Pałdyna

Krzysztof Mroczek III B

Konkurs Diecezjalny – Triduum Paschalne

regionowy

drugie

p. D. Gałązka

Mateusz Trojanowski III B

Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Pięknem malowane”

powiat

wyróżnienie

p.A.Szostak

Piotr Zagórski III B

Warszawski  Konkurs Chemiczny „Kwas”

rejonowy

finalista

p.J.Pałdyna

Paweł Dworecki III B

Warszawski  Konkurs Chemiczny „Kwas”

rejonowy

finalista

p.J.Pałdyna

Jan Pieńczuk III B

II Międzyszkolny Konkurs Poezji Obcojęzycznej

rejonowy

wyróżnienie

p.A.Bujalska

Klimek Rafał IIc

Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras

powiatowy

pierwsze

M. Grzelczak

Sabak Aleksander IIc

Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras

powiatowy

drugie

M. Grzelczak

Tarczyński Jakub IIb

Powiatowy Konkurs Matematyczny Pitagoras

powiatowy

trzecie

K. Mińkowski

Wilk Kacper Ic

Konkurs Artystyczno-Matematyczny „Wszystko jest liczbą”

powiatowy

pierwsze

M. Grzelczak

Martyna Chróst IA

Konkurs Plastyczny "Ogrodowe impresje"

powiatowy

III miejsce

p. Agnieszka Szostak

Aleksandra Adamiec IB

Konkurs Plastyczny "Ogrodowe impresje"

powiatowy

wyróżnienie

p. Agnieszka Szostak

Katarzyna Czapska IA

Konkurs Plastyczny "Ogrodowe impresje"

powiatowy

wyróżnienie

p. Agnieszka Szostak

Magdalena Grzelczak  IIB

 

Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie na kartach świątecznych:

 

powiatowy

III miejsce

p. Agnieszka Szostak

Mateusz Trojanowski  IIIB

 

Konkurs Plastyczny " Pięknem malowane - uroda ziemi mińskiej"

 

powiatowy

wyróżnienie

p. Agnieszka Szostak

Zuzanna Kowalczyk  IA

Konkurs Plastyczny " Pięknem malowane - uroda ziemi mińskiej"

 

powiatowy

wyróżnienie

p. Agnieszka Szostak

Julia Szklanko IC

Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Szkoła Marzeń"

 

 

wyróżnienie

p. Agnieszka Szostak

Jakub Tarczyński IIB

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy

II miejsce

p. Agnieszka Szostak

p. Mariusz Sikorski

Mateusz Trzeciak IIB

 

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy

II miejsce

p. Agnieszka Szostak

p. Mariusz Sikorski

Dominik Dźwigała IIB

 

Etap powiatowy

Ogólnopolskiego Turnieju BRD

powiatowy

II miejsce

p. Agnieszka Szostak

p.  Mariusz Sikorski

Klaudia Ciemięs

XI Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej, kategoria język niemiecki

powiatowy

I miejsce

p. Mariusz Sikorski

Jolanta Dybkowska

Cichy bohater – kategoria literacka

powiatowy

II

p. Małgorzata Kiełczykowska

Ewelina Jastrzębska

Wiedzy o Mińsku Mazowieckim (kategoria – młodzież gimnazjum)

gminny

I

p. Małgorzata Kiełczykowska

Ewelina Jastrzębska. Weronika Dyrkacz, Aleksandra Niedziałkowska

Konkurs „Z dziejów Mińska Mazowieckiego”

gminny

I

p. Małgorzata Kiełczykowska

Grzelczak Magda  IIb

Konkurs Plastyczny „ Boże Narodzenie na kartkach świątecznych ‘’

powiatowy

trzecie

p. Agnieszka Szostak  

Kuć Zuzanna IIb

Konkurs piosenki o zdrowiu

powiatowy

drugie

p. Rąbalski   

Cudny Bartek IIb

Konkurs Poezji i Prozy Obcojezycznej

powiatowy

drugie

p. Anna Bujalska

Tarczyński Jakub IIb

Powiatowy Konkurs Matematyczny „ Pitagoras ‘’

powiatowy

trzecie

 p.  K. Mińkowski

Smuga Inez IIb

Kulturomaniak

Powiatowy

Pierwsze grupowo

 

Piotr Zagórski IIIB

Konkurs Chemii Doświadczalnej

 

13 miejsce

p. Joanna Pałdyna

Paweł Dworecki IIIB

Konkurs Chemii Doświadczalnej

 

13 miejsce

p. Joanna Pałdyna

Damian Koseski IIIB

Konkurs Chemii Doświadczalnej

 

4 miejsce

p. Joanna Pałdyna

Hubert Natorf IIIB

Konkurs Chemii Doświadczalnej

 

4 miejsce

p. Joanna Pałdyna

Ewelina Gadomska IIIB

Konkurs Chemii Doświadczalnej

 

17 miejsce

p. Joanna Pałdyna

Olaf kamiński IIIB

Konkurs Chemii Doświadczalnej

 

17 miejsce

p. Joanna Pałdyna

Damian Koseski IIIB

Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”

 

2 miejsce- laureat

p. Joanna Pałdyna

Paweł Dworecki IIIB

Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”

 

2 miejsce- laureat

p. Joanna Pałdyna

Piotr Zagórski IIIB

Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”

 

3 miejsce -laureat

p. Joanna Pałdyna

Paweł Dworecki IIIB

VII Warszawski Konkurs chemiczny „Kwas”

 

Finalista

p. Joanna Pałdyna

Piotr Zagórski IIIB

VII Warszawski Konkurs chemiczny „Kwas

 

Finalista

p. Joanna Pałdyna

Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl