Tekst
Tekst
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Sukcesy i osiągnięcia Sportowe Gimnazjum 2014/2015

Sukcesy sportowe uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa konkursu

Etap

Miejsce

Nauczyciel (opiekun)

Michalina Mikulska  III B

VI Puchar Europy ITF TAEKWONDO

 

pierwsze

 

Michalina Mikulska III B

Puchar Polski Seniorów i Juniorów TAEKWONDO

ogólnopolski

pierwsze

 

Michalina Mikulska III B

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszy TAEKWONDO

ogólnopolski

trzecie

 

Julia Kawka III B

VI Puchar Europy ITF TAEKWONDO

 

pierwsze

 

Julia Kawka III B

Puchar Polski Seniorów i Juniorów TAEKWONDO

ogólnopolski

trzecie

 

Julia Kawka III B

XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszy TAEKWONDO

ogólnopolski

trzecie

 

Damian Koseski III B

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Szachach

ogólnopolski

pierwsze

 

Damian Koseski III B

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w Szachach

wojewódzki

drugie

 

Damian Koseski III B

VIII Otwarte Mistrzostwa w Szachach

wojewódzki

pierwsze

 

Kamila Koseska III B

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Gimnazjalnych w Szachach Szybkich

wojewódzki

drugie

 

Kamila Koseska III B

VIII Otwarte Mistrzostwa w Szachach

wojewódzki

pierwsze

 

Kinga Dolata III B

Mistrzostwa Powiatu w Dwuboju Gimnastycznym Dziewcząt

powiatowy

pierwsze

 

Krzysztof Mroczek III B

Mistrzostwa Powiatu w piłce Siatkowej Chłopców

powiatowy

czwarte

 

Mateusz Sterczewski III B

Zawody w Dwuboju – sztafeta chłopców

wojewódzki

ósme

 

Ewelina Gadomska III B

SUSZ CUP 2015 – Zunifikowane Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Kickboxingu

ogólnopolski

pierwsze

 

Joanna Gusiew III B

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt

powiat

pierwsze

 

Łysiak Patryk

Trzeciak Mateusz

Dżwigała Dominik

Mistrzostwa regionu w piłkę koszykową

region

trzecie

T. Zgutka

Parol Pola

Szachy- drużynowo

wojewódzki

drugie

p. T. Zgódka

Warmińska Magda

Dwubój-drużynowo

miejski

pierwsze

 

Napora Marta

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

3m

Nauczyciele w-f

Radomińska Aleksandra

Łuszczyk Piotr

Komorek Mikołaj

Kupidura Mikołaj

Stupnicka Sylwia

Ulicka Michalina

Olszewski Antek

Piórkowska Natalia

Kuca Maria

Wilk Iza

Korgul Dominik

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Indywidualnym

 

1m-styl dowolny

1m –styl grzbietowy

 

 

1m- styl grzbietowy

1mstyl dowolny

 

1m styl klasyczny i 3m styl dowolny

1m styl dowolny

2m styl dowolny i 2m styl klasyczny

2m styl dowolny  i 2m styl grzbietowy

2m styl dowolny i 2m styl grzbietowy

2m styl dowolny i 2m styl klasyczny

3m sty dowolny

3m styl klasyczny

3m styl klasyczny

 

 

Iwona Smuga

Skład:

Piórkowska Natalia

Gusiew Aleksandra

Stupnicka Sylwia

Wilk Iza

Radomińska Aleksandra

Ulicka Michalina

 

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt

 

 

1m

Iwona Smuga

Skład:

Komorek Mikołaj

Kupidura Mikołaj

Łuszczyk Piotr

Korgul Dominik

Olszewski Antek

Kuca Mikołaj

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Sztafetowym Chłopców

 

 

1m

 

Iwona Smuga

Skład:

Piórkowska Natalia

Gusiew Aleksandra

Stupnicka Sylwia

Wilk Iza

Radomińska Aleksandra

Ulicka Michalina

 

Mistrzostwa Regiony w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt

 

1m

 

Iwona Smuga

Skład:

Komorek Mikołaj

Kupidura Mikołaj

Łuszczyk Piotr

Kuca Mikołaj

Olszewski Antek

Korgul Dominik

Mistrzostwa Regionu w Pływaniu Sztafetowym Chłopców

 

 

3m

 

Iwona Smuga

Skład:

Laskowski Jan

Górecki Bartosz

Łysiak Patryk

Łastowiecki Jakub

Kołodziejczyk Jacek

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców

 

 

 

 

1m

 

 

 

 

 

 

Tomasz Zgódka

 

 

 

 

Broda Krzysztof

Laskowski Norbert

Trzeciak Mateusz

Dźwigała Dominik

Wrzosek Marek

Górski Karol

Mistrzostwa Regionu w Piłce Koszykowej Chłopców

 

3m w regionie

 

 

j.w

Skład:

Puchalska Aleksandra

Łaziuk Agata

Mistrzostwa Powiatu w  Dwuboju Gimnastycznym Dziewcząt

 

1m

 

 

 

Marzanna Kurowska

Odziemczyk Kamila

Zybała Anna

Białas Aneta

Uścińska Kalina

Dolata Kinga

Warmińska Magda

Uścińska Kalina

 

 

 

1m dla Najlepszej Zawodniczki Zawodów Gimnastycznych

 

Skład:

Komorek Mikołaj

Kupidura Mikołaj Łuszczyk Piotr

Olszewski Antek   

Mistrzostwa Regionu w Klasyfikacji Drużynowej Chłopców w Dwuboju Nowoczesnym

 

1m

Iwona Smuga

Skład:

Stupnicka Sylwia

Kuca Marysia

Chabrowska Joanna

Radomińska Aleksandra

Mistrzostwa Regionu w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt

 

3m

j.w

Kupidura Mikołaj

1m w Mistrzostwach Regionu w Klasyfikacji Indywidualnej Dwuboju Nowoczesnego

 

1m

j.w

Komorek Mikołaj

3m w Mistrzostwach Regionu w Klasyfikacji Indywidualnej Dwuboju Nowoczesnego

 

2m

j.w

Radomińska Aleksandra

XII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

 

4m sty grzbietowy (etap Mazowsze)

j.w

Skład:

Trzeciak Mateusz

Łysiak Patryk

Broda Jakub

Górski Karol

Górecki Bartek

Laskowski Jan

Korgul Dominik

Mroczek Krzysztof

Świątek Patryk

Proniewicz Maciej

Mistrzostwa Powiatu  w Piłce Siatkowej Chłopców

 

4m

Marek Osiak

Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl