Tekst
Tekst
Piękna przyszłość dla każdego
Strona główna O szkole Sukcesy i osiągnięcia Inne Gimnazjum 2014/2015

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA W AKTYWNOŚCI NA RZECZ INNYCH LUDZI,( zwłaszcza w formie wolontariatu lub środowiska szkolonego)

Nazwisko i imię ucznia

 

Nauczyciel (opiekun)

Mazanka Julia

Piękna Cafe

Szkolenie wolontariuszy powiatu mińskiego

Mazowiecka Piętnastka

p. B. Chromińska

p. B. Młot

Dybkowska Jolanta

Piękna Cafe

Szkolenie wolontariuszy powiatu mińskiego

Mazowiecka Piętnastka

p. B. Chromińska

p. B. Młot

Napora Marta

Piękna Cafe

Szkolenie wolontariuszy powiatu mińskiego

p. B. Chromińska

Wojdat Aleksandra

Mazowiecka Piętnastka

Akcja „Zachować pamięć”

p. B. Młot

Antosiewicz Julia

Mazowiecka Piętnastka

Akcja „Zachować pamięć”

Akcja „Upominki dla dzieci z hospicjum”

p. B. Młot

Zagórska Marta

Mazowiecka Piętnastka

Akcja „Zachować pamięć”

p. B. Młot

Abramowski Cezary

Mazowiecka Piętnastka

Piękna Cafe

Akcja „Zachować pamięć”

p. B. Młot

Wójtowicz Aleksandra

Mazowiecka Piętnastka

Piękna Cafe

Akcja „Zachować pamięć”

p. B. Młot

Kołodziejczyk Jacek

Mazowiecka Piętnastka

p. B. Młot

Maciąg Kacper

Mazowiecka Piętnastka

p. B. Młot

Rycielska Karolina

Akcja „Zachować pamięć”

p. B. Młot

Ewelina Gadomska III B

Sprzątanie grobów

p. B. Młot

Michalina Mikulska III B

Sprzątanie grobów

p. B. Młot

Jakub Okrzeja III B

Sprzątanie grobów

p. B. Młot

Ewelina Gadomska III B

Upominki dla dzieci z hospicjum

p. B. Młot

Jakub Okrzeja III B

Upominki dla dzieci z hospicjum

p. B. Młot

Paweł Dworecki III B

Sprzątanie grobów

p.K. Zatońska

Ewelina Gadomska III B

Sprzątanie grobów

p.K. Zatońska

Olaf Kamiński III B

Sprzątanie grobów

p.K. Zatońska

Hubert Natorff III B

Sprzątanie grobów

p.K. Zatońska

Mateusz Jarzębski III B

Sprzątanie grobów

p.K. Zatońska

Piotr Zagórski III B

Sprzątanie grobów

p.K. Zatońska

Łaziuk Agata

Akcja „Żonkile” MHŻP

Akcja „Dzień Dziecka” MHŻP

Wolontariat w EBU

Akcja „Motyle”

 

Puchalska Aleksandra

Akcja „Żonkile” MHŻP

Akcja „Motyle”

 

Antosiewicz Julia

Akcja „Żonkile” MHŻP

Wolontariat w EBU

Akcja „Motyle”

English Language Camp SJO

 

Świętochowska Karolina

Akcja „Motyle”

Wolontariat w EBU

Wolontariat MTM

 

Filipiak Magdalena

Bieg Historyczny MZM

 

Napora Marta

Bieg Historyczny MZM

 

Dybkowska Jolanta

Bieg Historyczny MZM

 

Abramowski Cezary

Bieg Historyczny MZM

 

Wójtowicz Aleksandra

Bieg Historyczny MZM

 

Grzelczak Magda

 

 

Kaczorek Karolina

 

 

Smuga Inez

 

 

Warmińska Magda

 

 

Piotr Zagórski IIIB

Szlachetna Paczka

p.K. Zatońska

Olaf Kamiński IIIB

Szlachetna Paczka

p.K. Zatońska

Szymon Olejnik IIIB

Szlachetna Paczka

p.K. Zatońska

Mateusz Trojanowski IIIB

Szlachetna Paczka

p.K. Zatońska

KONKURSY O ZASIĘGU MIEJSKIM

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa konkursu

Etap

Miejsce

Nauczyciel (opiekun)

Jastrzębska Ewelina

Konkurs wiedzy o Mińsku Mazowieckim

miejski

pierwsze

p. M. Kiełczykowska

Dybkowska Jolanta

Cichy Bohater

miejski

drugie

p. M. Kiełczykowska

Jastrzębska Ewelina

Test wiedzy o Mińsku Mazowieckim

miejski

pierwsze

p. M. Kiełczykowska

Aleksandra Szwajkowska kl. III

III miejsce w konkursie zorganizowanym z okazji II Mińskiego Święta Języka Polskiego: ,,Moda na polski”.

miejski

trzecie

p.

K. Rosochacka

Joanna Chabrowska

kl. II CG

III miejsce w konkursie zorganizowanym z okazji II Mińskiego Święta Języka Polskiego: ,,Moda na polski”.

miejski

trzecie

p.

K. Rosochacka

Michalina Dębska

kl. I CG

III miejsce w konkursie zorganizowanym z okazji II Mińskiego Święta Języka Polskiego: ,,Moda na polski”.

miejski

trzecie

p.

K. Rosochacka

Rafał Klimek, Jakub Dróżdż, Mikołaj Kuca, Maria Kuca, Sylwia Stupnicka

II Miejskie Zawody Drużyn Ratowniczych

miejski

trzecie

p. Mariusz Sikorski

Biuletyn informacji publicznej
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące
im. Polskiej Macierzy Szkolnej


05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Piękna 7a

tel./fax: 25 758 51 02
e-mail: lo1pms@lo1pms.pol.pl
animativ.pl