Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razam z nami,
Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Koła artystyczne X Powiatowy Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie na kartach świątecznych”
2013-11-08

X Powiatowy Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie na kartach świątecznych”

Celem konkursu jest kultywowanie wśród dzieci i młodzieży tradycji świątecznych, szerzenie wiedzy o zwyczajach bożonarodzeniowych regionu, wyrażanie w sposób plastyczny nastroju świątecznego, pobudzenie inwencji twórczej, pogłębianie wiedzy na temat technik plastycznych, rozwijanie wrażliwości estetycznej i twórczej osobowości  oraz wspieranie rozwoju twórczości.

Udział w Konkursie polega na wykonaniu karty świątecznej techniką mozaiki. Tematem prac konkursowych jest Boże Narodzenie, motywy bożonarodzeniowe, przyrodnicze, obyczajowe, biblijne. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Regulamin konkursu do pobrania.