Swoją wiedzą, kulturą osobistą i umiejętnościami będziesz razam z nami,
Strona główna Zajęcia pozalekcyjne Wolontariat 2013/2014 Nasza „Szlachetna Paczka”
2013-12-13

Nasza „Szlachetna Paczka”

Kolejny już raz samorząd uczniowski Gimnazjum i Liceum pomógł potrzebującej rodzinie w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. W przygotowanie paczki zaangażowali się uczniowie wszystkich klas naszej szkoły, dzięki czemu paczka była naprawdę DUUUŻa i wywołała ogromne uśmiechy na twarzach obdarowanych, a w szczególności 4 dziewczynek, które podziękowały nam pięknymi, samodzielnie wykonanymi kartkami świątecznymi.

Udział w Szlachetnej Paczce to już w naszej szkole tradycja, którą z pewnością będziemy kontynuować. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc potrzebującej rodzinie.